День
Порт
Прибуття
Від'їзд
01.06. Сб
Бальтра (Галапагоські острови), Еквадор
15:00
01.06. Сб
Калета Тортуга Негра, о. Санта-Крус, Еквадор
16:00
18:00
02.06. Нд
Салліван Бей (о.Сантьяго), Еквадор
07:30
10:30
02.06. Нд
о. Бартоломе (Сан-Сальвадор)
14:00
16:30
03.06. Пн
Урбіна Бей (о. Ізабелла), Еквадор
08:00
11:00
03.06. Пн
Порт Калета Тагус, о. Ізабелла, Еквадор
15:00
17:00
04.06. Вів
Пунта-Еспіноса (о. Фернандіна), Еквадор
07:30
11:30
04.06. Вів
Пунта Вісенте Рока, о. Ізабелла, Еквадор
15:30
18:00
05.06. Сер
Пуерто-Егас (Сан-Сальвадор), Мексика
07:30
11:00
05.06. Сер
Пляж Эспумилла (Сантьяго), Эквадор
15:00
18:00
06.06. Чт
Пуерто-Айора, Галапагоси, Еквадор
08:00
18:00
07.06. Пт
Порт Ель-Барранко, о.Геновеса
07:30
11:45
07.06. Пт
порт Затока Дарвіна, о. Геновеса
14:30
18:00
08.06. Сб
о. Симор-Норте, Галапагоси, Еквадор
06:00
07:00
08.06. Сб
Бальтра (Галапагоські острови), Еквадор
08:00
01.06. Сб
Бальтра (Галапагоські острови), Еквадор
15:00
01.06. Сб
Калета Тортуга Негра, о. Санта-Крус, Еквадор
16:00
18:00
02.06. Нд
Салліван Бей (о.Сантьяго), Еквадор
07:30
10:30
02.06. Нд
о. Бартоломе (Сан-Сальвадор)
14:00
16:30
03.06. Пн
Урбіна Бей (о. Ізабелла), Еквадор
08:00
11:00
03.06. Пн
Порт Калета Тагус, о. Ізабелла, Еквадор
15:00
17:00
04.06. Вів
Пунта-Еспіноса (о. Фернандіна), Еквадор
07:30
11:30
04.06. Вів
Пунта Вісенте Рока, о. Ізабелла, Еквадор
15:30
18:00
05.06. Сер
Пуерто-Егас (Сан-Сальвадор), Мексика
07:30
11:00
05.06. Сер
Пляж Эспумилла (Сантьяго), Эквадор
15:00
18:00
06.06. Чт
Пуерто-Айора, Галапагоси, Еквадор
08:00
18:00
07.06. Пт
Порт Ель-Барранко, о.Геновеса
07:30
11:45
07.06. Пт
порт Затока Дарвіна, о. Геновеса
14:30
18:00
08.06. Сб
о. Симор-Норте, Галапагоси, Еквадор
06:00
07:00
08.06. Сб
Бальтра (Галапагоські острови), Еквадор
08:00
01.06. Сб
Бальтра (Галапагоські острови), Еквадор
15:00
01.06. Сб
Калета Тортуга Негра, о. Санта-Крус, Еквадор
16:00
18:00
02.06. Нд
Салліван Бей (о.Сантьяго), Еквадор
07:30
10:30
02.06. Нд
о. Бартоломе (Сан-Сальвадор)
14:00
16:30
03.06. Пн
Урбіна Бей (о. Ізабелла), Еквадор
08:00
11:00
03.06. Пн
Порт Калета Тагус, о. Ізабелла, Еквадор
15:00
17:00
04.06. Вів
Пунта-Еспіноса (о. Фернандіна), Еквадор
07:30
11:30
04.06. Вів
Пунта Вісенте Рока, о. Ізабелла, Еквадор
15:30
18:00
05.06. Сер
Пуерто-Егас (Сан-Сальвадор), Мексика
07:30
11:00
05.06. Сер
Пляж Эспумилла (Сантьяго), Эквадор
15:00
18:00
06.06. Чт
Пуерто-Айора, Галапагоси, Еквадор
08:00
18:00
07.06. Пт
Порт Ель-Барранко, о.Геновеса
07:30
11:45
07.06. Пт
порт Затока Дарвіна, о. Геновеса
14:30
18:00
08.06. Сб
о. Симор-Норте, Галапагоси, Еквадор
06:00
07:00
08.06. Сб
Бальтра (Галапагоські острови), Еквадор
08:00
01.06. Сб
Бальтра (Галапагоські острови), Еквадор
15:00
01.06. Сб
Калета Тортуга Негра, о. Санта-Крус, Еквадор
16:00
18:00
02.06. Нд
Салліван Бей (о.Сантьяго), Еквадор
07:30
10:30
02.06. Нд
о. Бартоломе (Сан-Сальвадор)
14:00
16:30
03.06. Пн
Урбіна Бей (о. Ізабелла), Еквадор
08:00
11:00
03.06. Пн
Порт Калета Тагус, о. Ізабелла, Еквадор
15:00
17:00
04.06. Вів
Пунта-Еспіноса (о. Фернандіна), Еквадор
07:30
11:30
04.06. Вів
Пунта Вісенте Рока, о. Ізабелла, Еквадор
15:30
18:00
05.06. Сер
Пуерто-Егас (Сан-Сальвадор), Мексика
07:30
11:00
05.06. Сер
Пляж Эспумилла (Сантьяго), Эквадор
15:00
18:00
06.06. Чт
Пуерто-Айора, Галапагоси, Еквадор
08:00
18:00
07.06. Пт
Порт Ель-Барранко, о.Геновеса
07:30
11:45
07.06. Пт
порт Затока Дарвіна, о. Геновеса
14:30
18:00
08.06. Сб
о. Симор-Норте, Галапагоси, Еквадор
06:00
07:00
08.06. Сб
Бальтра (Галапагоські острови), Еквадор
08:00