День
Порт
Прибуття
Від'їзд
06.04. Сб
Бальтра (Галапагоські острови), Еквадор
15:00
06.04. Сб
Калета Тортуга Негра, о. Санта-Крус, Еквадор
16:00
18:00
07.04. Нд
Салліван Бей (о.Сантьяго), Еквадор
07:30
10:30
07.04. Нд
о. Бартоломе (Сан-Сальвадор)
14:00
16:30
08.04. Пн
Урбіна Бей (о. Ізабелла), Еквадор
08:00
11:00
08.04. Пн
Порт Калета Тагус, о. Ізабелла, Еквадор
15:00
17:00
09.04. Вів
Пунта-Еспіноса (о. Фернандіна), Еквадор
07:30
11:30
09.04. Вів
Пунта Вісенте Рока, о. Ізабелла, Еквадор
15:30
18:00
10.04. Сер
Пуерто-Егас (Сан-Сальвадор), Мексика
07:30
11:00
10.04. Сер
Пляж Эспумилла (Сантьяго), Эквадор
15:00
18:00
11.04. Чт
Пуерто-Айора, Галапагоси, Еквадор
08:00
18:00
12.04. Пт
Порт Ель-Барранко, о.Геновеса
07:30
11:45
12.04. Пт
порт Затока Дарвіна, о. Геновеса
14:30
18:00
13.04. Сб
о. Симор-Норте, Галапагоси, Еквадор
06:00
07:00
13.04. Сб
Бальтра (Галапагоські острови), Еквадор
08:00
06.04. Сб
Бальтра (Галапагоські острови), Еквадор
15:00
06.04. Сб
Калета Тортуга Негра, о. Санта-Крус, Еквадор
16:00
18:00
07.04. Нд
Салліван Бей (о.Сантьяго), Еквадор
07:30
10:30
07.04. Нд
о. Бартоломе (Сан-Сальвадор)
14:00
16:30
08.04. Пн
Урбіна Бей (о. Ізабелла), Еквадор
08:00
11:00
08.04. Пн
Порт Калета Тагус, о. Ізабелла, Еквадор
15:00
17:00
09.04. Вів
Пунта-Еспіноса (о. Фернандіна), Еквадор
07:30
11:30
09.04. Вів
Пунта Вісенте Рока, о. Ізабелла, Еквадор
15:30
18:00
10.04. Сер
Пуерто-Егас (Сан-Сальвадор), Мексика
07:30
11:00
10.04. Сер
Пляж Эспумилла (Сантьяго), Эквадор
15:00
18:00
11.04. Чт
Пуерто-Айора, Галапагоси, Еквадор
08:00
18:00
12.04. Пт
Порт Ель-Барранко, о.Геновеса
07:30
11:45
12.04. Пт
порт Затока Дарвіна, о. Геновеса
14:30
18:00
13.04. Сб
о. Симор-Норте, Галапагоси, Еквадор
06:00
07:00
13.04. Сб
Бальтра (Галапагоські острови), Еквадор
08:00
06.04. Сб
Бальтра (Галапагоські острови), Еквадор
15:00
06.04. Сб
Калета Тортуга Негра, о. Санта-Крус, Еквадор
16:00
18:00
07.04. Нд
Салліван Бей (о.Сантьяго), Еквадор
07:30
10:30
07.04. Нд
о. Бартоломе (Сан-Сальвадор)
14:00
16:30
08.04. Пн
Урбіна Бей (о. Ізабелла), Еквадор
08:00
11:00
08.04. Пн
Порт Калета Тагус, о. Ізабелла, Еквадор
15:00
17:00
09.04. Вів
Пунта-Еспіноса (о. Фернандіна), Еквадор
07:30
11:30
09.04. Вів
Пунта Вісенте Рока, о. Ізабелла, Еквадор
15:30
18:00
10.04. Сер
Пуерто-Егас (Сан-Сальвадор), Мексика
07:30
11:00
10.04. Сер
Пляж Эспумилла (Сантьяго), Эквадор
15:00
18:00
11.04. Чт
Пуерто-Айора, Галапагоси, Еквадор
08:00
18:00
12.04. Пт
Порт Ель-Барранко, о.Геновеса
07:30
11:45
12.04. Пт
порт Затока Дарвіна, о. Геновеса
14:30
18:00
13.04. Сб
о. Симор-Норте, Галапагоси, Еквадор
06:00
07:00
13.04. Сб
Бальтра (Галапагоські острови), Еквадор
08:00
06.04. Сб
Бальтра (Галапагоські острови), Еквадор
15:00
06.04. Сб
Калета Тортуга Негра, о. Санта-Крус, Еквадор
16:00
18:00
07.04. Нд
Салліван Бей (о.Сантьяго), Еквадор
07:30
10:30
07.04. Нд
о. Бартоломе (Сан-Сальвадор)
14:00
16:30
08.04. Пн
Урбіна Бей (о. Ізабелла), Еквадор
08:00
11:00
08.04. Пн
Порт Калета Тагус, о. Ізабелла, Еквадор
15:00
17:00
09.04. Вів
Пунта-Еспіноса (о. Фернандіна), Еквадор
07:30
11:30
09.04. Вів
Пунта Вісенте Рока, о. Ізабелла, Еквадор
15:30
18:00
10.04. Сер
Пуерто-Егас (Сан-Сальвадор), Мексика
07:30
11:00
10.04. Сер
Пляж Эспумилла (Сантьяго), Эквадор
15:00
18:00
11.04. Чт
Пуерто-Айора, Галапагоси, Еквадор
08:00
18:00
12.04. Пт
Порт Ель-Барранко, о.Геновеса
07:30
11:45
12.04. Пт
порт Затока Дарвіна, о. Геновеса
14:30
18:00
13.04. Сб
о. Симор-Норте, Галапагоси, Еквадор
06:00
07:00
13.04. Сб
Бальтра (Галапагоські острови), Еквадор
08:00